chlapec pozerá cez lupu

Referencie.

Raz vidieť je lepšie ako 100-krát počuť. Pozrite si moje portfólio realizovaných projektov.

Hodnotenie 5 hviezdičiek

Google zákaznícke hodnotenie

Pravda - logo

Richard Kmeť

zistite viac

Pro Urgent

zistite viac

Sprav si web

zistite viac

Monfit

zistite viac

Lietavský hrad

zistite viac

Dologo

zistite viac

Divi Layouts

zistite viac

Brand manuál

zistite viac

Čo o mne hovoria

Že som spoľahlivý a zodpovedný.

Že vidieť, že ma práca baví.

Že ku klientom mám VIP prístup.

Že dodržiavam termíny.

S Radovanom som mala tú česť spolupracovať pri tvorbe loga, brand manuálu a príprave web stránky pre občianske združenie. Veľmi milo ma prekvapila profesionalita počas celého procesu tvorby – od prvotného briefingu, ktorý je pre pochopenie klienta a jeho požiadaviek kľúčový, až po samotný výsledný výstup. Návrhy boli čisté, vkusné, originálne a presne reflektovali potreby zadávateľa. Zároveň veľmi oceňujem vysokú úroveň komunikácie a rýchlosť spätnej väzby, ktoré spoločne s veľmi dobrým navnímaním klienta vytvárajú ideálne podmienky pre efektívnu realizáciu akýchkoľvek grafických, ale aj iných marketingových projektov. Nemám spolupráci s Radovanom naozaj čo vytknúť, ide o skúseného profesionála s veľmi ľudským a ústretovým prístupom. Určite budem rada, ak budeme mať možnosť spolupracovať aj v budúcnosti, či už v rámci ďalších aktivít alebo na iných zaujímavých projektoch.

Lucia Stefansky

Lucia Stefansky

zadávateľka Pro Urgent

Chcela by som sa podeliť o svoje nadšenie pre Radovana Hýbla, ktorý vytvoril novú webovú stránku pre moje jogové štúdio MonFit. Radovan je skutočný expert v oblasti grafiky, webdizajnu a nastavenia marketingovej stratégie. Od základov prerobil môj starý web po grafickej, vizuálnej a funkčnej stránke vrátane implementácie analytiky a vypracovania SEO stratégie. Jeho technické zručnosti boli úžasné. Bol schopný nájsť riešenia pre moje požiadavky a odporučiť mi najlepšie možnosti k dosiahnutiu môjho cieľa. Jeho práca bola precízna, efektívna a výsledok bol nad očakávania. Webová stránka, ktorú pre mňa vytvoril je skvelá. Je prehľadná, moderná a intuitívna. Umožňuje návštevníkom rýchlo a jednoducho sa zorientovať v mojej ponuke služieb. Celkovo by som Radovana vrelo odporučila každému kto potrebuje vytvoriť webovú stránku, rieši redizajn stránky alebo nastavenie SEO stratégie. Bol úžasným partnerom počas celého procesu našej spolupráce. Jeho trpezlivosť, ochota, časová flexibilita aj schopnosť počúvať a komunikovať bola neoceniteľná. Je nielen odborník, ktorý sa vyzná ale aj veľmi príjemný človek, ktorému naozaj záleží na spokojnosti klienta. Ďakujem, Radovan.

Monika Valachová

Monika (Turek) Valachová

majiteľka štúdia Monfit

Radovan Hýbl robil pre naše Združenie na záchranu Lietavského hradu redesign loga, nový branding a design manuál. Spolupráca bola nad všetky očakávania – vysoko profesionálna s maximálnym ohľadom na všetky naše neštandardné požiadavky (historická téma, logotyp vychádzal z erbu, potrebné dodržanie heraldických pravidiel a konvencií – nič z toho nebol problém, pán grafik bol v téme doma). Výsledkom je svieži a ľahký design s historickými prvkami. Veľmi tiež oceňujem rýchlosť a efektívnosť komunikácie, a trpezlivý prístup. A v neposlednej rade – komunikácia bola veľmi príjemná a vždy s úsmevom. Radosť spolupracovať, aj pozerať na výsledky. Veľká vďaka!​

Oľga Guttenová

Oľga Guttenová

členka správnej rady ZnZLH

Som nadmieru spokojný s prípravou a aplikáciou webovej stránky presne podľa mojich požiadaviek. Každý jeden detail, ktorý som chcel, sa zapracoval nad moje očakávania. Môžem len odporúčať 10/10.

Radovan Hýbl

Richard Kmeť

fitness tréner Fit Up

Vytvorím aj váš projekt?

Objednajte si službu odo mňa. Je to nezáväzné. Ak ešte nie ste rozhodnutí, čo presne chcete alebo neviete, ktorý balík je pre vás vhodný, nevadí. Neváhajte ma kontaktovať, všetko vám zodpoviem.

Jarabinková 6B, Bratislava

Odoslať objednávku


    Zvažujem záujem o:

    Ochrana súkromia