Radovan Hýbl

ekonóm a marketingový špecialista

šípka zlatá
Radovan Hýbl - ekonóm a webdizajnér

Radovan Hýbl

Kto som?

Volám sa Radovan Hýbl a som vyštudovaný ekonóm. Čísla ma vždy fascinovali, ale ešte pred nimi, tu bolo niečo celkom iné. Už od ranného detstva som sa venoval vizuálnej tvorbe, ktorá ma napĺňala. Bohužiaľ sa ňou, v čase prebiehajúcej spoločenskej transformácie, nedalo živiť (alebo aspoň ja som nemal predstavu ako). Grafickú tvorbu som teda ponechal v podobe hobby.

V dospelom veku som sa venoval ekonómii, ktorá ma naučila finančnej gramotnosti a ekonomickým fundamentom podnikania. Určite neľutujem. Väčšinu môjho produktívneho života som následne strávil na ekonomických pozíciách.

Na vizuálnu tvorbu som však nikdy nezabudol. Venoval som sa jej vždy, keď to len trochu šlo. Život je ale krátky, a preto som sa rozhodol nedeliť svoje vášne a skĺbiť ich v koncepte, ktorý dáva zmysel zrejme iba mne. 🙂 Našiel som prepojenie medzi číslami, grafickou tvorbou a webdizajnom. Aktuálne sa živím najmä ako webdizajnér a SEO konzultant.

V úvode väčšiny druhov podnikania je potrebné sa venovať vybudovaniu svojej značky. Už v tejto prvotnej fáze je možné nachádzať prieniky medzi ekonomickými (spravidla marketingovými) prvkami a vizuálnou tvorbou. Absencia čo i len jednej z týchto dvoch zložiek, odsúdi začínajúceho podnikateľa na neúspech.

Následne sa vytvára priestor pre sprevádzkovanie webu, ktorý, prostredníctvom dostupných kanálov, dokáže priviesť platiacich zákazníkov. Na vizuálne nepríťažlivý a užívateľsky neprístupný web však nikto nebude chodiť. Ako webdizajnér sa preto snažím nechať klientov vyniknúť, odlíšiť ich od konkurencie a napomôcť manažmentu návštevníkov na ich webe. Každý podnikateľ, ale naozaj každý, musí na konci dňa brať ohľad na svoje ekonomické výsledky. A tým sa kruh uzatvára.

Som pripravený prinášať riešenia, ktoré nielen pohladia vaše ego, ale budú dávať aj ekonomický zmysel. Ak sa o tom chcete porozprávať, neváhajte ma kontaktovať.

Moje hobby

Čo sa týka môjho osobného života, je mojou najväčšou vášňou cestovanie. Rozširuje obzory, pomáha mi pochopiť iné kultúry, ich správanie a motivácie. Ukazuje mi rozmanitosť fauny a flóry. Nádhera našej planéty ma zrejme nikdy neprestane prekvapovať. Poznanie toho, čo dokáže príroda (alebo Boh, vyberte si podľa Vášho vyznania), mi ukazuje, aký som v skutočnosti malý a bezvýznamný.

Ďalšou mojou voľnočasovou aktivitou je turistika. Podobne ako Naval Ravikant, ju chápem, ako meditáciu v pohybe. Občas si potrebujem vyčistiť hlavu a zatiaľ som nenašiel jednoduchšie a efektívnejšie riešenie. Navyše, pocitu pri dosiahnutí vrcholu sa len máločo vyrovná.

Pri výpočte mojich vášní rozhodne nesmú chýbať ani knihy. Dokážu ma poučiť, dokážu ma zabaviť, dokážu prenášať emócie a zážitky. A to všetko takmer alebo úplne zadarmo. Taký deal nemá konkurenciu.

webdizajn a SEO

vizuálna tvorba

ekonómia

konzultácie

cestovanie

turistika

otužovanie

knihy

Radovan Hýbl-Kriváň
Radovan Hýbl - Hawaii
Radovan Hýbl - otužovanie
Radovan Hýbl - Juhoafrická republika

Networking

Ako webdizajnér, sa pri poskytovaní služieb snažím spolupracovať s profesionálmi, ktorí mi pomáhajú zapĺňať miesta, kam moje schopnosti alebo časové možnosti nedosiahnu. Ak s nejakou službou nedokážem pomôcť, budem sa snažiť vám odporučiť zodpovedného človeka, ktorý to dokáže. Zadarmo, samozrejme.

Ktoré oblasti realizujem spravidla ja? Webdizajn, grafika, SEO, analýzy, stratégie. A ktoré väčšinou prenechávam iným? Je toho viac, ale ide najmä o správu sociálnych sietí, reklamu na sociálnych sieťach, SEM (PPC), programovanie, copywriting, tvorbu videa, influencer marketing, obsahový marketing a linkbuidling.

Nezáväzná objednávka

Som Radovan Hýbl, ekonóm a webdizajnér. Objednajte si službu odo mňa alebo od mojich spolupracovníkov. Je to nezáväzné. Ak ešte nie ste rozhodnutí, čo presne chcete alebo neviete, ktorý balík je pre vás vhodný, nevadí. Neváhajte ma kontaktovať, všetko vám zodpoviem.

Jarabinková 6B, Bratislava

Odoslať objednávku


    Zvažujem záujem o:

    Ochrana súkromia