Kde ma nájdete

Je možné sa stretnúť osobne?

Osobné stretnutie je bohužiaľ možné iba v Bratislave. Ak ste z iného regiónu, nevadí, využijeme služby Google Meet a dohodneme si online stretnutie.

Ako rýchlo sa ozývam späť?

Spravidla do 24 hodín. Niekedy však môžem byť viac zaneprázdnený. Ak vám vaša záležitosť súri, kontaktujte ma prosím telefonicky. Získate tak vyššiu prioritu oproti e-mailovému kontaktu.

Aký spôsob komunikácie preferujem?

Rád sa vám prispôsobím. Zvoťe si spôsob, ktorý vyhovuje vám. Pokiaľ vaša vec príliš nesúri, pokojne vyplňte objednávku alebo pošlite e-mail. Ak to súri, radšej mi zatelefonujte, ďalší postup si následne dohodneme.

Sú konzultácie platené?

Nie. Pred objednaním služby môžete so mnou čokoľvek nezáväzne a bezplatne konzultovať. V prípade, že sa už dohodneme na dodaní konkrétneho balíka, sú konzultácie poskytované bezplatne v jeho cene. Spoplatňovanie sa vzťahuje len na prípadné konzultácie, po odovzdaní služby.

Právne informácie

Prevádzkovateľ webu: Ing. Radovan Hýbl, PhD. – digital content, Jarabinková 6B, 821 09 Bratislava, zapísaný v Živnostenskom registri Okresného súdu Bratislava, OŽP, číslo: 110-312289, IČO: 54513022, IBAN: SK36 8330 0000 0026 0215 8111.

Ochrana osobný údajov: GDPR, Používanie súborov Cookies

Obrazové súbory použité na webstránkach poskytol prevádzkovateľ fotobanky Freepik (freepik.com). prípadne boli generované umelou inteligenciou Midjourney. Úprava obrázkov: Radovan Hýbl.

Nezáväzná objednávka

Objednajte si ktorúkoľvek službu odo mňa. Je to nezáväzné. Ak ešte nie ste rozhodnutí, čo presne chcete alebo neviete, ktorý balík je pre vás vhodný, nevadí. Neváhajte ma kontaktovať, všetko vám zodpoviem.

Odoslať objednávku


    Zvažujem záujem o:

    Ochrana súkromia