Web zadarmo môžete mať aj vy!

Teraz získate web zadarmo úplne jednoducho. Za spracovanie webu neplatíte, spoplatnená je len jeho mesačná prevádzka. Služba je bez viazanosti. Ak nebude napĺňať vaše očakávania, jednoducho web zrušíte. Bez trápenia a chytákov.

Bez kompromisov a za bezkonkurenčnú cenu

Je jedno, či máte realitnú kanceláriu, penzión, vlastné štúdio, rozbiehate blog alebo ponúkate služby. Odteraz už nemusíte riešiť servery, hosting, domény, programovanie a nič spojené so spracovaním webu. O všetko sa postarám za cenu, ktorú nenájdete nikde inde. Objednaný web zadarmo bude odovzdaný na profesionálnej úrovni ako po vizuálnej, technickej, tak aj po konverznej stránke. Okrem toho získate aj bezplatné poradenstvo a prístup k mediálnej podpore.

Recenzia Monfit

Čo dokáže web zadarmo odo mňa?

Prezentuje vás ako profesionála

Váš image je pre mňa dôležitý. Kvalitne spracovaný web podčiarkne vaše prednosti.

Je príťažlivý pre návštevníkov

Vizuálne atraktívny web je základom návratnosti. Nikto sa nebude vracať na neatraktívny web.

Zvyšuje predajný potenciál

Nejde o to mať prezentačnú web vizitku, ale web, ktorý prevedie vášho zákazníka nákupnou cestou.

Zvyšuje pozíciu na Google

Dobrý web dokáže ťažiť aj z organickej (neplatenej) návštevnosti. Tajomstvo spočíva v nastavení SEO.

Zamestnanec, ktorý nepýta mzdu.

Čo očakávate od vášho webu? Stačí vám neaktualizovaná online vizitka alebo potrebujete digitálneho zamestnanca, ktorý pracuje vo dne, v noci, aj cez víkendy bez nároku na mzdu? Ak si vystačíte s tým prvým, pokojne sa do jeho tvorby pustite sami alebo prácu na ňom zverte do rúk stredoškolského študenta. Ak však cielite na jeho funkčnosť, ste na správnej adrese. Vytvorím vám web, ktorý bude nástrojom na manažment vašich zákazníkov, bude vyzerať profesionálne, bude bezpečný a bude sa zobrazovať vo vyhľadávaní.

Nájde vám zákazníkov.

Vďaka dobre nastavenému SEO sa budete zobrazovať vo vyhľadávačoch, ako je Google. To je základ organickej návštevnosti.

SEO - optimalizácia webu pre vyhľadávače

Mobily ho milujú.

Štatistiky sú neúprosné, väčšina zákazníkov chodí na web cez mobil. Responzivita, teda prisôsobenie webu pre všetky zariadenia, je dnes samozrejmosťou.

responzivita

Využíva tvrdé dáta.

Implementácia web analytiky je základom pre kvalifikované rozhodnutia. Chcete vedieť odkiaľ k vám prichádzajú návštevníci? Zaujímate sa o to, ako vás našli? S analytikou máte tieto údaje na jeden klik.

web analytika

Zameriava sa na cieľovku.

V skutočnosti nemôžete osloviť všetkých. Segmentácia vám pomôže sústrediť sa na vašu cieľovú skupinu.

segmentácia

Nezdržuje návštevníkov.

Všetci chceme riešenia hneď, nikto nebude čakať na pomalý web. Rýchlosť načítania webu je dôležitý ranking faktor.

rýchlosť načítania webu

A je toho omnoho viac …

UI/UX dizajn

Snažím sa nielen o to, aby váš web bol vizuálne prťažlivý, ale aj užívateľsky prívetivý. Čím menej krokov delí návštevníka od konverzie, tým lepšie.

Je bezpečný

Denne je napadnutých cca 30.000 webstránok hackermi. Dosť dobrý dôvod na to nebrať to na ľahkú váhu. Čo poviete?

SSL certifikát

Weby odo mňa sú chránené SSL certifikátom a sú https ready. Vaše dáta a dáta vašich klientov sú šifrované a teda chránené voči neoprávnenej manipulácii.

Konzultácie v cene

Neposkytujem vám len web. Všetky procesy s vami priebežne konzultujem, zdôvodňujem jednotlivé kroky a zdieľam s vami moje ťažko nadobudnuté know-how.

Čo o mne hovoria?

Že som spoľahlivý a zodpovedný.

Že vidieť, že ma práca baví.

Že ku klientom mám VIP prístup.

Že dodržiavam termíny.

logo Monfit
Monika Valachová

Monika Valachová

majiteľka štúdia

Hodnotenie 5 hviezdičiek

Chcela by som sa podeliť o svoje nadšenie pre Radovana Hýbla, ktorý vytvoril novú webovú stránku pre moje jogové štúdio MonFit. Radovan je skutočný expert v oblasti grafiky, webdizajnu a nastavenia marketingovej stratégie. Od základov prerobil môj starý web po grafickej, vizuálnej a funkčnej stránke vrátane implementácie analytiky a vypracovania SEO stratégie. Jeho technické zručnosti boli úžasné. Bol schopný nájsť riešenia pre moje požiadavky a odporučiť mi najlepšie možnosti k dosiahnutiu môjho cieľa. Jeho práca bola precízna, efektívna a výsledok bol nad očakávania. Webová stránka, ktorú pre mňa vytvoril je skvelá. Je prehľadná, moderná a intuitívna. Umožňuje návštevníkom rýchlo a jednoducho sa zorientovať v mojej ponuke služieb. Celkovo by som Radovana vrelo odporučila každému kto potrebuje vytvoriť webovú stránku, rieši redizajn stránky alebo nastavenie SEO stratégie. Bol úžasným partnerom počas celého procesu našej spolupráce. Jeho trpezlivosť, ochota, časová flexibilita aj schopnosť počúvať a komunikovať bola neoceniteľná. Je nielen odborník, ktorý sa vyzná ale aj veľmi príjemný človek, ktorému naozaj záleží na spokojnosti klienta. Ďakujem, Radovan.

monfit - joga póza
logo Riachard Kmeť
Monika Valachová

Richard Kmeť

fitness tréner

Hodnotenie 5 hviezdičiek

Som nadmieru spokojný s prípravou a aplikáciou webovej stránky presne podľa mojich požiadaviek. Každý jeden detail, ktorý som chcel sa zapracoval nad moje očakávania. Môžem len odporúčať. 10/10 

Richard Kmeť - fitness tréner
logo Pro Urgent
Lucia Stefansky

Lucia Štefansky

zadávateľka združenia

Hodnotenie 5 hviezdičiek

S Radovanom som mala tú česť spolupracovať pri tvorbe loga, brand manuálu a príprave web stránky pre občianske združenie. Veľmi milo ma prekvapila profesionalita počas celého procesu tvorby – od prvotného briefingu, ktorý je pre pochopenie klienta a jeho požiadaviek kľúčový, až po samotný výsledný výstup. Návrhy boli čisté, vkusné, originálne a presne reflektovali potreby zadávateľa. Zároveň veľmi oceňujem vysokú úroveň komunikácie a rýchlosť spätnej väzby, ktoré spoločne s veľmi dobrým navnímaním klienta vytvárajú ideálne podmienky pre efektívnu realizáciu akýchkoľvek grafických, ale aj iných marketingových projektov. Nemám spolupráci s Radovanom naozaj čo vytknúť, ide o skúseného profesionála s veľmi ľudským a ústretovým prístupom. Určite budem rada, ak budeme mať možnosť spolupracovať aj v budúcnosti, či už v rámci ďalších aktivít alebo na iných zaujímavých projektoch.

sestra Pro urgent

Cenník (ročné platby)

One page web

15€

mesačne na subdoméne

35€ mesačne na doméne

Web zvyšujúci predajný potenciál.

Služba zahŕňa

Nastavenie WordPressu
Licencia buildera
SSL certifikát
Nastavenie e-mailu
Import obsahu
Responzivita
Bezpečnosť
Zálohovací systém
Rýchlosť
Analytika
Rozsah: 1 podstránka
Full web

25

mesačne na subdoméne

47€ mesačne na doméne

Web nastavený na vyššie pozície v Google.

Služba zahŕňa

Nastavenie WordPressu
Licencia buildera
SSL certifikát
Nastavenie e-mailu
Import obsahu
Responzivita
Landing page
Bezpečnosť
Zálohovací systém
Rýchlosť
Analytika
On-Page SEO
Technical SEO
Rozsah do 10 podstránok

Podrobný popis

One Page Web - popis

One Page Web je kvalitný jednostránkový, predajne alebo prezentačne orientovaný web určený pre fyzické alebo právnické subjekty. Môže ísť o živnostníkov, obchodné spoločnosti, pobočky zahraničných firiem, nadnárodné spoločnosti, neziskové organizácie, občianske združenia, ale aj o neoficiálne združenia bez právnej subjektivity.

Poskytnem vám riešenie ušité na mieru vašim potrebám. Architektúru stránky plne prispôsobím vašej cieľovej skupine. Zameriam sa na potreby vašich zákazníkov alebo členov. Navrhnem vám riešenia na zvýšenie návštevnosti a následne predaja vašich produktov alebo služieb

Pri spoločnom rozhovore zistíme vaše potreby. Následne vykonáme analýzu možností a vyberieme pre vás najvhodnejšiu cestu pre naplnenie vašich cieľov. Vybrané návrhy vám odprezentujem a po spätnej väzbe sa pustím do práce. Web vizuálne napojím na vašu identitu, aby korešpondoval s vami zvolenými farbami, typografiou a štýlom komunikácie. Spracujem funkčný UI/UX dizajn. Implementujem potrebné stavebné prvky. Priebežne budete môcť sledovať, ako váš web postupne rastie. Pred odovzdaním vykonám testovanie jednotlivých funkcionalít webu. Na konci mojej snahy bude web plne prispôsobený vašim potrebám.

V cene, okrem samotného webu, získate implementáciu a nastavenie redakčného systému, ktorý je jednotkou na trhu. Poháňa viac než 42% webových stránok a prevádzkujú ho milióny užívateľov. Slúži na jednoduchú editáciu a správu obsahu webu.

Služba je dodávaná s hostingom aj s doménou podľa vašich požiadaviek. To nenájdete nikde inde.

Ďalej získavate licenciu vizuálneho builderu pre jednu webstránku. Aj keď web dostanete kompletne spracovaný, v budúcnosti možno budete chcieť niečo zmeniť. Vďaka licencii získate prístup do informačného systému, kde budete schopní realizovať prípadné úpravy webu vlastnými silami, bez znalosti programovania. To vám ušetrí množstvo finančných prostriedkov. Zmenu textov alebo farieb realizujete podobne ako pri práci s Microsoft Wordom. Jednoduchšie to už byť nemôže.

Váš web bude mať SSL certifikát, ktorý je základným stavebným kameňom bezpečného prenosu dát z vášho webu. Zaisťuje ochranu prenášaných dát prostredníctvom šifrovania.

Web zabezpečený SSL certifikátom je označený ikonou zámku, čo mu dodáva dôveryhodnosť. Naopak, web s absentujúcim SSL certifikátom je označený textom „Nezabezpečené“ pri názve domény webu. To môže potencionálnych návštevníkov odradiť.

Okrem toho Google dáva stránkam bez SSL certifikátu penalizáciu a tie zabezpečené (https adresa) získavajú vyšší rating.

Váš web bude responzívny, tzn. že jeho zobrazovanie bude optimalizované pre rôzne zariadenia (mobilné telefóny, tablety, desktopy). Myslite na to, že väčšina návštevníkov už na web prichádza zo svojho mobilu, nie z desktopu. Web musí vyzerať dobre, bez ohľadu na prístupové zariadenie.

Vizuálne prevedenie vášho webu bude moderné, trendové a funkčné. Tým zabezpečím, aby vaši zákazníci radi na vašom webe trávili čas a vracali sa k vám.

Každý web sa skladá zo sekcií, v ktorých sú umiestnené jednotlivé moduly. V cene riešenia získate aj prístup k základným modulom ako napr. základnému kontaktnému formuláru, cenníku služieb, obrazovým, tabuľkovým a textovým prvkom, ikonám, CTA tlačidlám, spínačom, sliderom, recenziám, prepojeniu na Google mapy, blogu, galérii a pod. Konkrétne moduly budú na webe rozmiestnené podľa vašich požiadaviek.

Pre zabezpečenie komunikácie vám v rámci vášho webhostingu nastavím a sprevádzkujem e-mail (prípadne aj viac) a kontaktný formulár, aby vás klienti vždy zastihli.

Odovzdaný web bude pripravený na mieru pre vás. Ak sa však v budúcnosti vyskytne potreba prípadných úprav, budete si ich vedieť zrealizovať aj sami. K webu totiž dostanete aj kompletné zaškolenie (60 min.) a k dispozícii budete mať aj odkazy na tutoriály, ktorými môžete k webu doplniť aj množstvo ďalších funkcií.

Web, v súlade s vaším rozhodnutím, môže mať prezentačnú alebo predajnú formu. Prezentačná forma webu je prednostne určená na plnenie informačných funkcií. Predajná forma webu je zasa primárne určená na zvýšenie vášho predajného potenciálu. Zameriava sa na posilnenie konverzií a podporu predaja vlastných produktov a služieb alebo produktov a služieb tretích strán. Táto forma je postavená na príncípe tzv. landing page. Ide o výkonnostnú predajnú stránku. Kým bežné, prezentačné stránky nemajú takmer žiadny predajný potenciál, landing page sa vytvára striktne podľa marketingových zásad a jej cieľom je preberať záujemcov zo sociálnych sietí a meniť ich na vašich platiacich zákazníkov.

Ďalšou dôležitou položkou je bezpečnosť webu. Ide o jeden z najzákladnejších predpokladov jeho bezproblémovej prevádzky. Akýkoľvek útok priamo ohrozuje nielen vaše podnikanie, ale aj cenné údaje vašich klientov. 100%-ná ochrana síce neexistuje, ale každé prijaté bezpečnostné opatrenie výrazne znižuje šancu, že sa stanete obeťou hackerského útoku. Priemerne 30 000 webstránok denne je napadnutých hackermi (zdroj:sophos.com). Bezpečnosť webu preto beriem vážne a v cene webu dostávate aj funkčné bezpečnostné riešenia.

V cene služby získavate inštaláciu firewallu, znefunkčnenie php súboru proti hackerom, umožnenie prístupu k administrácii len vybraným IP adresám, priebežnú aktualizáciu redakčného systému, vizuálneho builderu a pluginov, nastavenie silných hesiel, zmenu prefixu a používateľského mena.

Okrem toho bude nastavené obmedzenie počtu prihlásení do administratívneho menuautomatické odhlasovanie neaktívnych užívateľov, skrytie prihlasovacej stránky wp-login.php, práva prístupu do adresárov a súborov, zákaz zasielania chybových php správ a odstránenie označenia verzie WP.

Nesmierne dôležitá záležitosť je aj zálohovací systém. V priebehu sekundy totiž vlastnou chybou alebo vonkajším zavinením (hackerský útok, chybná aktualizácia a pod.) môžete prísť o všetko, čo ste naň dali.

Na vašom webe nainštalujem systém na zálohovanie dát, aby v prípade problémov bolo možné web jednoducho obnoviť

Ďalším dôležitým parametrom je rýchlosť načítania webu. Až 60 % mobilných používateľov očakáva, že sa stránka načíta do 3 sekúnd alebo menej a 74 % je ochotných pred odchodom počkať len 5 sekúnd, kým sa stránka načíta (zdroj: compuware.com).

Návštevníci webu sú dnes veľmi netrpezliví a nároční, určite nebudú tráviť čas na pomalých stránkach. Google navyše penalizuje pomalé weby. Okrem užívateľského zážitku teda optimalizáciou rýchlosti zvyšujete aj pozíciu vášho webu vo vyhľadávačoch. Optimalizáciu rýchlosti preto považujem za kľúčovú spôsobilosť a pri tvorbe webu s ňou automaticky počítam.

Vyhodnocovanie správania návštevníkov webu vám umožní kvalitatívna analytika, ktorá je takisto zahrnutá v cene. V prvom rade dokážete sledovať a analyzovať činnosť vašich návštevníkov na webe. Vidíte, ktoré stránky navštevujú, čo na nich robia, na čo kliknú, s ktorou časťou majú problémy. Odkiaľ predčasne odchádzajú. Sledovaním správania návštevníkov získate veľmi cenné dáta, ktoré vám poskytnú informáciu o potrebe zmien na webe. Ich realizovaním optimalizujete konverzie a vaše zisky majú potenciál rásť.

Ďalším sledovaným prvkom kvalitatívnej analytiky sú tzv. heatmapy, teda oblasti webu, ktoré majú vyššiu návštevnosť, ako iné. Ich analýzou môžete zistiť, na ktoré pozície je potrebné umiestniť prvky s konverzným potenciálom a čo je potrebné zlepšiť.

Implementáciou softvérového nástroja Google Analytics vám bude umožnené sledovať aktivity na vašom webe. Disponovanie relevantnými údajmi je základným predpokladom pre rozhodovací proces smerujúci k zabezpečeniu vyššej efektivity vášho webu. Po implementácii budete mať kedykoľvek k dispozícii reporty návštevnosti.

Full Web - popis

Full Web plní všetky funkcie obsiahnuté v balíku One Page Web avšak v zásadne väčšom rozsahu.

Navyše je tento balík viac focusovaný na zvyšovanie pozícií vo vyhľadávačoch (napr. Google). To je možné docieliť dvoma spôsobmi: platenou reklamou (najmä prostredníctvom reklamy na sociálnych sieťach a PPC reklamy) alebo SEO (optimalizáciou pre vyhľadávače), ktorá zvyšuje organickú (neplatenú) návštevnosť. Kým reklama funguje len keď za ňu platíte, SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) je ďaleko trvácnejšia forma, ktorá vám bude prinášať výsledky omnoho dlhšie.

Navyše oproti balíku One Page Web získate ešte nasledovné funkcie:

On-Page SEO. Jeho správne nastavenie vám zabezpečí, že vás Google bude milovať. Budete sa vo vyhľadávači zobrazovať vyššie ako vaša konkurencia. A to je rozhodujúce pri raste vašej organickej návštevnosti. Nastavím vám správne meta titulky, meta popisy, H tagy, zoptimalizujem obrázky z hľadiska veľkosti a popisovania.

Okrem toho vám interne prelinkujem vaše stránky Je to piplačka, ale stojí to za to.

Cena zodpovedá rozsahu 5 stránok webu. Rozsah nad tento rámec je spoplatnený dohodnutou hodinovou sadzbou. 

Technical SEO. Jeho optimalizácia vám taktiež ovplyvní ranking, teda pozíciu vášho webu vo vyhľadávačoch. Každý sa chce v Google zobraziť čo najvyššie a získavať tak bezplatnú návštevnosť.

V prípade, ak nemáte vytvorenú XML sitemap, vaše stránky dokonca ani nemusia byť indexované botmi, a teda vôbec nie sú zobrazené vo vyhľadávači. Ako by ste ani neexistovali.

Pre zabezpečenie podpory organickej návštevnosti vypracujem XML sitemap, štruktúrujem dáta a odstránim prípadné duplicity, kvôli ktorým vás môže Google penalizovať.

Cookies lišta. Pokiaľ na webe zbierate osobné údaje o jeho návštevníkoch, legislatíva vám určuje povinnosť informovať ich o tejto skutočnosti a požiadať ich o súhlas s týmto konaním. Váš web bude obsahovať cookies lištu, ktorá zabezpečí plnenie zákonných povinností v tejto oblasti.

Informácie k službe

Nemusíte sa báť viazanosti. Služba je poskytovaná na dobu neurčitú s dennou výpovednou lehotou. Zmluvné strany sú oprávnené bez udania dôvodov odstúpiť od dohodnutého plnenia. Ak vám web prestane prinášať úžitok, jednoducho ho zrušíte bez povinnosti ďalších platieb.

Prevádzka webu je v cene jednotlivých balíkov webu (Web na mieru, Strategický web, SEO web) a teda nemusíte nič navyše platiť.

Ak by ste však po odovzdaní webu mali predsa len nejaké požiadavky na úpravu alebo rozšírenie webu, dohodnuté práce budú spoplatnené hodinovou sadzbou. Hodinová sadzba za technické práce na webe a dodatočné konzultácie je 25€ / hodHodinová sadzba za programovacie práce je 30€ / hod.

Upozornenie: Na prevádzkovanie webu budete mať automaticky zabezpečený webhosting (je to server, t. j. výkonný počítač, na ktorého disky sa uložia vaše dáta) a doménu (vaša elektronická adresa na webe, napr. vasweb.sk). Bez webhostingu a domény váš web nemôže fungovať. Tieto služby si iní spracovatelia účtujú zvlášť, tu ich však máte v cene balíka. Webhosting je v cene služby poskytovaný v rozsahu 2GB (čo je nadštandard pre bežný web). Doména je riešená prostredníctvom subdomény (napr. vasweb.hybl.sk alebo vasweb.infoklub.sk) alebo prostredníctvom domény (vasweb.sk). Prevádzkovanie webu na doméne má vyššiu cenu ako jeho prevádzka na subdoméne. Rozdielnosť cien je zohľadnená v cenníku.

Platba prebieha bezhotovostným prevodom na základe fakturácie. Pred začatím prác sa platí záloha vo výške polročnej prevádzky webu. Po odovzdaní webu sa rozhodnete, či máte záujem o mesačnú alebo ročnú platbu. V prípade zvolenia ročnej platby doplatíte po odovzdaní webu druhý polrok prevádzky. Ak si naopak zvolíte mesačnú platbu, prvých 6 mesiacov neplatíte nič a následne prejdete na mesačnú úhradu.

V prípade, ak nemáte záujem o ročné platby, môžete úhrady realizovať aj mesačnými platbami v súlade s nasledovným cenníkom:

One Page Web – na subdoméne – 19 € / mesačne

One Page Web – na doméne – 42 € / mesačne

Full Page Web – na subdoméne – 29 € / mesačne

Full Page Web – na doméne – 56 € / mesačne

Zaujala vás ponuka?

Neváhajte ma nezáväzne kontaktovať, všetky otázky vám zodpoviem. Kliknite nižšie pre začatie telefonátu alebo odoslanie e-mailovej správy.

Nezáväzne objednať

  Zvažujem záujem o:

  Ochrana súkromia

  FAQ

  Ako budeme spolu komunikovať?

  Prispôsobím sa vaším preferenciám. Môžeme komunikovať e-mailom, telefonicky, prostredníctvom Google Meet alebo osobne (v Bratislave). Ak vám vyhovuje iná forma komunikácie, dajte mi vedieť.

  Aký je rozdiel medzi doménou a subdoménou?

  Prevádzka webu na doméne znamená, že adresa vášho webu bude napríklad: vasweb.sk. Prevádzka webu na subdoméne znamená, že adresa vášho webu bude napríklad: vasweb.hybl.sk alebo vasweb.infoklub.sk.

  Čo s hostingom a doménou?

  Ak nemáte vlastný webhosting ani doménu, nevadí. Obe služby máte totiž zabezpečené v cene balíka. Ale pozor, u iných spracovateľov to však nie je štandardom.

  Aká je výška zálohy?

  Pred spracovaním webu sa hradí záloha vo výške 6 mesiacov prevádzky webu. Za túto sumu objednám hosting, uhradím doménu a spracujem web v stanovenom rozsahu. Po odovzdaní webu sa rozhodnete, či máte záujem o mesačnú alebo ročnú platbu. V prípade zvolenia ročnej platby doplatíte po odovzdaní webu druhý polrok prevádzky. Ak si naopak zvolíte mesačnú platbu, prvých 6 mesiacov neplatíte nič a následne prejdete na mesačnú úhradu.

  Sú konzultácie platené?

  Nie. Pred objednaním služby môžete so mnou čokoľvek nezáväzne a bezplatne konzultovať. V prípade, že sa už dohodneme na dodaní konkrétneho balíka, sú konzultácie poskytované bezplatne v jeho cene. Spoplatňovanie sa vzťahuje len na prípadné konzultácie, po odovzdaní služby.

  Poskytujete záruku spokojnosti?

  Áno, v primeranom rozsahu. Ak sa vám niečo nebude páčiť, máte počas spracovania webu priestor na priebežné vyjadrovanie svojich pripomienok. Vďaka spätnej väzbe vám budem môcť dodať ten najlepší možný výstup.

  Ako prebieha platba?

  Platba prebieha bezhotovostným prevodom na základe fakturácie. Pred začatím prác sa platí záloha vo výške polročnej prevádzky webu. Po odovzdaní webu sa rozhodnete, či máte záujem o mesačnú alebo ročnú platbu. V prípade zvolenia ročnej platby doplatíte po odovzdaní webu druhý polrok prevádzky. Ak si naopak zvolíte mesačnú platbu, prvých 6 mesiacov neplatíte nič a následne prejdete na mesačnú úhradu.

  Koľko spracovanie webu trvá?

  Väčšinu komplexnejších prác na mieru odovzdávam do 1 mesiaca, všetko však závisí od rozsahu a náročnosti vybranej služby, úrovne komunikácie, spulupráce objednávateľa, ale aj množstva ďalších faktorov. Služba SEO web sa pripravuje spravidla do 2 mesiacov. Chcem, aby vaše podnikanie prosperovalo, a preto termíny neberiem na ľahkú váhu.

  Ako to prebieha?

  01

  Kontakt

  Kontaktujte ma

  01

  Kontakt

  Uhradíte malú zálohu

  03

  Web

  Spracujem vám web

  04

  Fakturácia

  Doručím vám faktúru