Recenzia Monfit

Web.

Čo dokáže web odo mňa?

prezentuje vás ako profesionála

zvyšuje pozíciu na Google

zvyšuje predajný potenciál

je príťažlivý pre návštevníkov

Hodnotenie 5 hviezdičiek

Google zákaznícke hodnotenie

Web

Zamestnanec, ktorý nepýta mzdu.

Čo očakávate od vášho webu? Stačí vám neaktualizovaná online vizitka alebo potrebujete digitálneho zamestnanca, ktorý pracuje vo dne, v noci, aj cez víkendy bez nároku na mzdu?

Ak si vystačíte s tým prvým, pokojne sa do jeho tvorby pustite sami alebo prácu na ňom zverte do rúk stredoškolského študenta. Ak však cielite na jeho funkčnosť, ste na správnej adrese.

Vytvorím vám web, ktorý bude nástrojom na manažment vašich zákazníkov, bude vyzerať profesionálne, bude bezpečný a bude sa zobrazovať vo vyhľadávaní.

Spolu s prevádzkou webu získate aj licenciu CMS, vďaka ktorej si web, v prípade budúcej potreby, budete vedieť sami upravovať bez pomoci programátora. Úprava textov alebo farieb bude pre vás hračkou.

Pomôže vám s predajom

Vyladený copywriting vás odlíši, upriami pozornosť na vašu konkurenčnú výhodu a benefity vašich produktov.

Nájde vám zákazníkov.

Vďaka dobre nastavenému SEO sa budete zobrazovať vo vyhľadávačoch, ako je Google. To je základ organickej návštevnosti.

SEO - optimalizácia webu pre vyhľadávače

Mobily ho milujú.

Štatistiky sú neúprosné, väčšina zákazníkov chodí na web cez mobil. Responzivita, teda prisôsobenie webu pre všetky zariadenia, je dnes samozrejmosťou.

responzivita

Využíva tvrdé dáta.

Implementácia web analytiky je základom pre kvalifikované rozhodnutia. Chcete vedieť odkiaľ k vám prichádzajú návštevníci? Zaujímate sa o to, ako vás našli? S analytikou máte tieto údaje na jeden klik.

web analytika

Zameriava sa na cieľovku.

V skutočnosti nemôžete osloviť všetkých. Segmentácia vám pomôže sústrediť sa na vašu cieľovú skupinu.

segmentácia

Nezdržuje návštevníkov.

Všetci chceme riešenia hneď, nikto nebude čakať na pomalý web. Rýchlosť načítania webu je dôležitý ranking faktor.

rýchlosť načítania webu

A je toho ďaleko viac…

Ľahko sa upravuje

Chcete platiť programátora pri každej drobnej úprave webu, ktorá sa v budúcnosti vyskytne? U mňa to zvládnete aj sami.

Dobre vyzerá

Profesionálne a elegantne vyzerajúci web je základom návratnosti. Nikto nebude tráviť čas na nepríťažlivom webe.

Je bezpečný

Denne je napadnutých cca 30.000 webstránok hackermi. Dosť dobrý dôvod na to nebrať to na ľahkú váhu. Čo poviete?

SSL certifikát

Weby odo mňa sú chránené SSL certifikátom a sú https ready. Vaše dáta a dáta vašich klientov sú šifrované a teda chránené voči neoprávnenej manipulácii.

UI/UX dizajn

Snažím sa nielen o to, aby váš web bol vizuálne prťažlivý, ale aj užívateľsky prívetivý. Čím menej krokov delí návštevníka od konverzie, tým lepšie.

Konzultácie v cene

Neposkytujem vám len web. Všetky procesy s vami priebežne konzultujem, zdôvodňujem jednotlivé kroky a zdieľam s vami moje ťažko nadobudnuté know-how.

Prípadové štúdie

2 iPady - Richard Kmeť
Monfit web
Pro Urgent - brand manuál
Monika Valachová

Cenník (ročné platby)

Web na mieru

15

mesačne na subdoméne

27€ mesačne na doméne

Web ušitý na mieru podľa požiadaviek.

Služba zahŕňa

Nastavenie WordPressu
Licencia buildera
SSL certifikát
Nastavenie e-mailu
Import obsahu
Responzivita
Modulovateľnosť
Jednoduchá administrácia
Zaškolenie (60 min)
Rozsah do 5 podstránok
Strategický web

19€

mesačne na subdoméne

35€ mesačne na doméne

Web zvyšujúci predajný potenciál.

Služba zahŕňa

Nastavenie WordPressu
Licencia buildera
SSL certifikát
Nastavenie e-mailu
Import obsahu
Responzivita
Modulovateľnosť
Jednoduchá administrácia
Landing page
Bezpečnosť
Zálohovací systém
Rýchlosť
Analytika kvality
Analytika kvantity
Zaškolenie (60 min)
Rozsah do 10 podstránok
SEO web

25

mesačne na subdoméne

47€ mesačne na doméne

Web nastavený na vyššie pozície v Google.

Služba zahŕňa

Nastavenie WordPressu
Licencia buildera
SSL certifikát
Nastavenie e-mailu
Import obsahu
Responzivita
Modulovateľnosť
Jednoduchá administrácia
Landing page
Bezpečnosť
Zálohovací systém
Rýchlosť
Analytika kvality
Analytika kvantity
On-Page SEO
Technical SEO
Zaškolenie (60 min)
Rozsah do 10 podstránok

Cenník (mesačné platby)

Web na mieru

18

mesačne na subdoméne

32€ mesačne na doméne

Strategický web

23€

mesačne na subdoméne

42€ mesačne na doméne

SEO web

29

mesačne na subdoméne

56€ mesačne na doméne

Podrobný popis

Web na mieru - popis

Web na mieru je určený pre fyzické a právnické subjekty. Môže ísť o živnostníkov, obchodné spoločnosti, pobočky zahraničných firiem, nadnárodné spoločnosti, neziskové organizácie, občianske združenia, ale aj o neoficiálne združenia bez právnej subjektivity. Vaša stránka nebude plniť len prezentačnú funkciu. Poskytne vám ďaleko viac. Jej architektúru plne prispôsobím vašim aktivitám. Zameriam sa na potreby vašich zákazníkov alebo členov. Navrhnem vám riešenia na zvýšenie návštevnosti webstránok a následne predaja vašich produktov alebo služieb

Poskytnem vám riešenie, ušité na mieru vašim potrebám.

Pri spoločnom rozhovore zistíme vaše potreby. Následne vykonáme analýzu možností a vyberieme pre vás najvhodnejšiu cestu pre naplnenie vašich cieľov. Vybrané návrhy vám odprezentujem a po spätnej väzbe sa pustím do práce. Web vizuálne napojím na vašu identitu, aby korešpondoval s vami zvolenými farbami, typografiou a štýlom komunikácie. Spracujem funkčný UI/UX dizajn. Implementujem potrebné stavebné prvky. Priebežne budete môcť sledovať, ako váš web postupne rastie. Pred odovzdaním vykonám testovanie jednotlivých funkcionalít webu. Na konci mojej snahy bude web plne prispôsobený vašim potrebám.

V cene, okrem samotného webu, získate implementáciu a nastavenie redakčného systému, ktorý je jednotkou na trhu. Poháňa viac než 42% webových stránok a prevádzkujú ho milióny užívateľov. Slúži na jednoduchú editáciu a správu obsahu webu.

Ďalej získavate licenciu vizuálneho builderu pre jednu webstránku. Vďaka nemu budete schopní realizovať prípadné úpravy webu vlastnými silami, bez znalosti programovania. To vám ušetrí množstvo finančných prostriedkov. Zmenu textov alebo farieb realizujete podobne ako pri práci s Microsoft Wordom. Jednoduchšie to už byť nemôže.

Váš web bude mať SSL certifikát, ktorý je základným stavebným kameňom bezpečného prenosu dát z vášho webu. Zaisťuje ochranu prenášaných dát prostredníctvom šifrovania.

Web zabezpečený SSL certifikátom je označený ikonou zámku, čo mu dodáva dôveryhodnosť. Naopak, web s absentujúcim SSL certifikátom je označený textom „Nezabezpečené“ pri názve domény webu. To môže potencionálnych návštevníkov odradiť.

Okrem toho Google dáva stránkam bez SSL certifikátu penalizáciu a tie zabezpečené (https adresa) získavajú vyšší rating.

Upozornenie: Zabezpečenie SSL certifikátu vám viem garantovať iba pri mnou odporučených webhostingoch.

Váš web bude responzívny, tzn. že jeho zobrazovaniewebu bude optimalizované pre rôzne zariadenia (mobilné telefóny, tablety, desktopy).

Pre dizajnovú podporu webu budete mať k dispozícii obrovské množstvo ikon, vrátane ikon sociálnych sietí.

Vizuálne prevedenie vášho webu bude moderné, trendové a funkčné. Tým zabezpečím, aby vaši zákazníci radi na vašom webe trávili čas a vracali sa k vám.

Každý web sa skladá zo sekcií, v ktorých sú umiestnené jednotlivé moduly. V cene riešenia získate aj prístup k základným modulom ako napr. základnému kontaktnému formuláru, cenníku služieb, obrazovým, tabuľkovým a textovým prvkom, ikonám, CTA tlačidlám, spínačom, sliderom, recenziám, prepojeniu na Google mapy, blogu, galérii a pod. Konkrétne moduly budú na webe rozmiestnené podľa vašich požiadaviek.

Import vášho obsahu v rozsahu max. 5 stránok získavate v cene služby. Rozsah nad tento rámec je spoplatnený hodinovou sadzbou. Vami zaslaný obsah nakopírujem do jednotlivých stránok a podstránok. Ak máte záujem aj o spracovanie obsahu, nemám s tým problém. Obsahové riešenia (texty, video) vám nacením zvlášť. Čo sa týka fotografií, viem vám bezplatne na web vložiť a graficky upraviť fotografie, ikony a obrázky z fotobanky. Ak ale chcete byť originálni, zabezpečím vám nafotenie kvalitného relevantného obsahu, ktorý vám taktiež nacením zvlášť.

Pre zabezpečenie komunikácie vám v rámci vášho webhostingu nastavím a sprevádzkujem e-mail (prípadne aj viac) a kontaktný formulár, aby vás klienti vždy zastihli.

Odovzdaný web bude pripravený na mieru pre vás. Ak sa však v budúcnosti vyskytne potreba prípadných úprav, budete si ich vedieť zrealizovať aj sami. K webu totiž dostanete aj kompletné zaškolenie (60 min.) a k dispozícii budete mať aj odkazy na tutoriály, ktorými môžete k webu doplniť aj množstvo ďalších funkcií.

Strategický web - popis

Strategický web je výkonnostne postavený web primárne určený na zvýšenie vášho predajného potenciálu. Zameriava sa na posilnenie konverzií a podporu predaja vlastných produktov a služieb alebo produktov a služieb tretích strán.

Web je vybudovaný na príncípe tvorby tzv. landing pages. Ide o vysoko konverzné predajné stránky. Kým bežné, prezentačné stránky nemajú takmer žiadny predajný potenciál, pristávacie stránky sú vytvorené striktne podľa marketingových zásad a ich cieľom je preberať záujemcov zo sociálnych sietí a meniť ich na vašich platiacich zákazníkov.

Z technického hľadiska obsahuje Strategický web všetko, čo nájdete v balíku Web na mieru. Navyše však získate ešte nasledovné funkcie:

Bezpečnosť webu. Ide o jeden z najzákladnejších predpokladov jeho bezproblémovej prevádzky. Akýkoľvek útok priamo ohrozuje nielen vaše podnikanie, ale aj cenné údaje vašich klientov. 100%-ná ochrana síce neexistuje, ale každé prijaté bezpečnostné opatrenie výrazne znižuje šancu, že sa stanete obeťou hackerského útoku. Priemerne 30 000 webstránok denne je napadnutých hackermi (zdroj:sophos.com). Bezpečnosť webu je preto naozaj potrebné brať vážne.

V rámci balíka Strategický web získate jednorazovú aktualizáciu redakčného systému, vizuálneho builderu a pluginov, nastavenie silných hesiel, zmenu prefixu (v prípade objednania hostingu a domény od nás) a používateľského mena (v prípade objednania hostingu a domény od nás).

Zároveň vám zabezpečím napr. inštaláciu firewallu, znefunkčnenie php súboru proti hackerom, umožnenie prístupu k administrácii len vybraným IP adresám.

Na záver vám nastavím obmedzenie počtu prihlásení do administratívneho menuautomatické odhlasovanie neaktívnych užívateľov, skrytie prihlasovacej stránky wp-login.php, práva prístupu do adresárov a súborov, zákaz zasielania chybových php správ, odstránenie označenia verzie WP.

Zálohovací systém. Nesmierne dôležitá záležitosť. V priebehu sekundy totiž vlastnou chybou alebo vonkajším zavinením (hackerský útok, chybná aktualizácia a pod.) môžete prísť o všetko, čo ste naň dali.

Na vašom webe nainštalujem systém na zálohovanie dát, aby ste v prípade problémov mohli váš web jednoducho obnoviť. Investícia do zálohovacieho systému sa vám môže niekoľkonásobne vyplatiť.

Rýchlosť načítania webu. Ďalší dôležitý parameter. Až 60 % mobilných používateľov očakáva, že sa stránka načíta do 3 sekúnd alebo menej a 74 % je ochotných pred odchodom počkať len 5 sekúnd, kým sa stránka načíta (zdroj: compuware.com).

Návštevníci webu sú dnes veľmi netrpezliví a nároční, určite nebudú tráviť čas na pomalých, „zasekaných“ stránkach. Optimalizácia rýchlosti patrí k technickej časti SEO.

Google penalizuje pomalé weby. Okrem užívateľského zážitku teda optimalizáciou rýchlosti zvyšujete aj pozíciu vášho webu vo vyhľadávačoch.

Kvalitatívna analytika. Slúži na vyhodnocovanie správanie návštevníkov webu. V prvom rade dokážete sledovať a analyzovať činnosť vašich návštevníkov na webe. Vidíte, ktoré stránky navštevujú, čo na nich robia, na čo kliknú, s ktorou časťou majú problémy. Odkiaľ predčasne odchádzajú. Sledovaním správania návštevníkov získate veľmi cenné dáta, ktoré vám poskytnú informáciu o potrebe zmien na webe. Ich realizovaním optimalizujete konverzie a vaše zisky majú potenciál rásť.

Ďalším sledovaným prvkom kvalitatívnej analytiky sú tzv. heatmapy, teda oblasti webu, ktoré majú vyššiu návštevnosť, ako iné. Ich analýzou môžete zistiť, na ktoré pozície je potrebné umiestniť prvky s konverzným potenciálom a čo je potrebné zlepšiť.

Implementáciou softvérového nástroja Google Analytics vám umožníme sledovať aktivity na vašom webe. Disponovanie relevantnými údajmi je základným predpokladom pre rozhodovací proces smerujúci k zabezpečeniu vyššej efektivity vášho webu.

Po implementácii budete mať kedykoľvek k dispozícii reporty návštevnosti.

Kvantitatívna analytika. Návštevnosť, ktorá smeruje na váš web, je potrebné vyhodnocovať. Ak nepoznáte počty návštevníkov vášho webu a ich zmeny, nedokážete zistiť, že máte problém a už vôbec nie, prečo ho máte. Každý deň tak môžete prichádzať o peniaze kvôli nezrealizovaným konverziám.

Implementáciou softvérového analytického nástroja vám zabezpečím prístup k údajom o návštevnosti vášho webu. Už viac nebudete slepí. Získané dáta môžete sledovať, analyzovať a exportovať. Disponovanie relevantnými údajmi je základným predpokladom pre rozhodovací proces smerujúci k zabezpečeniu vyššej efektivity vášho webu.

Po implementácii budú reporty návštevnosti to prvé, čo uvidíte pri návšteve administrácie.

Cena zodpovedá rozsahu 10 stránok webu. Rozsah nad tento rámec je spoplatnený hodinovou sadzbou. 

SEO web - popis

SEO web je web určený na zvyšovanie pozícií vo vyhľadávačoch, (napr. Google). To je možné docieliť dvoma spôsobmi: platenou reklamou (najmä prostredníctvom reklamy na sociálnych sieťach a PPC reklamy) alebo SEO (optimalizáciou pre vyhľadávače), ktorá zvyšuje organickú (neplatenú) návštevnosť. Kým reklama funguje len keď za ňu platíte, SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) je ďaleko trvácnejšia forma, ktorá vám bude prinášať výsledky omnoho dlhšie.

Z technického hľadiska obsahuje SEO web všetko, čo nájdete v balíku Strategický web. Navyše však získate ešte nasledovné funkcie:

On-Page SEO. Jeho správne nastavenie vám zabezpečí, že vás Google bude milovať. Budete sa vo vyhľadávači zobrazovať vyššie ako vaša konkurencia. A to je rozhodujúce pri raste vašej organickej návštevnosti. Nastavím vám správne meta titulky, meta popisy, H tagy, zoptimalizujem obrázky z hľadiska veľkosti a popisovania.

Okrem toho vám interne prelinkujem vaše stránky Je to piplačka, ale stojí to za to.

Cena zodpovedá rozsahu 20 stránok webu. Rozsah nad tento rámec je spoplatnený hodinovou sadzbou. 

Technical SEO. Jeho optimalizácia vám taktiež ovplyvní ranking, teda pozíciu vášho webu vo vyhľadávačoch. Každý sa chce v Google zobraziť čo najvyššie a získavať tak bezplatnú návštevnosť.

V prípade, ak nemáte vytvorenú XML sitemap, vaše stránky dokonca ani nemusia byť indexované botmi, a teda vôbec nie sú zobrazené vo vyhľadávači. Ako by ste ani neexistovali.

Pre zabezpečenie podpory organickej návštevnosti vypracujem XML sitemap, štruktúrujem dáta a odstránim prípadné duplicity, kvôli ktorým vás môže Google penalizovať.

Online magazín - popis

Web môže byť spracovaný aj vo forme online magazínu. Je to vlastne internetový časopis uložený v elektronickej forme. Ak vás baví písanie článkov a chcete sa ním živiť, online magazín je cestou pre vás. Ja vám vytvorím kompletnú platformu na tvorbu. Pridávanie zaujímavého obsahu, už bude na vás. Ak by ste však potrebovali pomôcť aj s článkami, s dôverou sa obráťte na mňa. Váš online časopis môžete následne speňažovať prostredníctvom nastavených affial spoluprác, prípadne prostredníctvom Google Adsense. Všetko vám pripravím a vy môžete začať zarábať písaním zaujímavých článkov.

Poskytnem vám webové riešenie, ušité na mieru vašim potrebám.

Pri spoločnom rozhovore zistím vaše potreby. Následne vykonám analýzu možností a vyberiem pre vás najvhodnejšiu cestu pre naplnenie vašich cieľov. Vybrané návrhy vám odprezentujem a po spätnej väzbe sa pustím do práce. Web vizuálne napojím na vašu identitu, aby korešpondoval s vami zvolenými farbami, typografiou a štýlom komunikácie. Spracujem funkčný UI/UX dizajn. Naimplementujem potrebné stavebné prvky. Priebežne budete môcť sledovať, ako váš web postupne rastie. Pred odovzdaním vykonám testovanie jednotlivých funkcionalít webu. Na konci našej snahy bude web plne prispôsobený vašim potrebám.

V cene, okrem samotného webu, získate implementáciu a nastavenie redakčného systému, ktorý je jednotkou na trhu. Poháňa viac než 42% webových stránok a prevádzkujú ho milióny užívateľov. Slúži na jednoduchú editáciu a správu obsahu webu.

Ďalej získavate licenciu vizuálneho builderu pre jednu webstránku. Vďaka nemu budete schopní realizovať prípadné úpravy webu vlastnými silami, bez znalosti programovania. To vám ušetrí množstvo finančných prostriedkov. Zmenu textov alebo farieb realizujete podobne ako pri práci s Microsoft Wordom. Jednoduchšie to už byť nemôže.

Váš web bude responzívny, tzn. že jeho zobrazovaniewebu bude optimalizované pre rôzne zariadenia (mobilné telefóny, tablety, desktopy).

Pre dizajnovú podporu webu budete mať k dispozícii obrovské množstvo ikon, vrátane ikon sociálnych sietí.

Vizuálne prevedenie vášho webu bude moderné, trendové a funkčné. Tak zabezpečíme, že vaši zákazníci budú na vašom webe radi tráviť čas a budú sa k vám vracať.

Každý web sa skladá zo sekcií, v ktorých sú umiestnené jednotlivé moduly. V cene riešenia získate aj prístup k základným modulom ako napr. základnému kontaktnému formuláru, cenníku služieb, obrazovým, tabuľkovým a textovým prvkom, ikonám, CTA tlačidlám, spínačom, sliderom, recenziám, prepojeniu na Google mapy, blogu, galérii a pod. Konkrétne moduly budú na webe rozmiestnené podľa vašich požiadaviek.

Import vášho obsahu v stanovenom rozsahu získavate v cene služby. Rozsah nad tento rámec je spoplatnený hodinovou sadzbou. Vami zaslaný obsah nakopírujem do jednotlivých stránok a podstránok. Ak máte záujem aj o spracovanie obsahu, nemám s tým problém. Obsahové riešenia (texty, video) vám nacením zvlášť. Čo sa týka fotografií, viem vám bezplatne na web vložiť fotografie z fotobanky. Ak ale chcete byť originálni, zabezpečím vám nafotenie kvalitného relevantného obsahu, ktorý vám taktiež nacením zvlášť.

Odovzdaný web bude pripravený na mieru pre vás. Ak sa však v budúcnosti vyskytne potreba prípadných úprav, budete si ich vedieť zrealizovať aj sami. K webu totiž dostanete aj kompletné zaškolenie (60 min.) a k dispozícii budete mať aj odkazy na tutoriály, ktorými môžete k webu doplniť aj množstvo ďalších funkcií.

Pokiaľ chcete zarábať tvorbou obsahu na vašom webe, je pre vás vhodné napojiť sa na affiliate partnerský program, ktorý vám zabezpečí spojenie s inzerentami a výplatu provízií z predaja prezentovaných produktov.

Za doplatok vám zabezpečím affial nadstavbu, t. j. prepojím váš web s Woocommerce, nastavím 10 vzorových xml feedov, affiliate linky, jednoducho všetko, čo potrebujete, aby ste sa ako publisher dostali k provízii.

Ak máte záujem o zarábanie písaním článkov na vašom webe, ale affiliate problematike dostatočne nerozumiete, celý proces vám podrobne vysvetlím. Neváhajte ma kontaktovať.

Informácie k službe

Nemusíte sa báť viazanosti. Služba je poskytovaná na dobu neurčitú s dennou výpovednou lehotou. Ktorákoľvek zo zmluvných strán je oprávnená bez udania dôvodov odstúpiť od dohodnutého plnenia. Ak vám web prestane prinášať úžitok, jednoducho ho zrušíte bez povinnosti ďalších platieb.

Prevádzka webu je v cene jednotlivých balíkov webu (Web na mieru, Strategický web, SEO web) a teda nemusíte nič navyše platiť.

Ak by ste však po odovzdaní webu mali predsa len nejaké požiadavky na úpravu alebo rozšírenie webu, dohodnuté práce budú spoplatnené hodinovou sadzbou. Hodinová sadzba za technické práce na webe a dodatočné konzultácie je 25€ / hodHodinová sadzba za programovacie práce je 30€ / hod.

Upozornenie: Na prevádzkovanie webu budete mať automaticky zabezpečený webhosting (je to server, t. j. výkonný počítač, na ktorého disky sa uložia vaše dáta) a doménu (vaša elektronická adresa na webe, napr. vasweb.sk). Bez webhostingu a domény váš web nemôže fungovať. Tieto služby si iní spracovatelia účtujú zvlášť, tu ich však máte v cene balíka. Webhosting je v cene služby poskytovaný v rozsahu 2GB (čo je nadštandard pre bežný web). Doména je riešená prostredníctvom subdomény (napr. vasweb.hybl.sk alebo vasweb.infoklub.sk) alebo prostredníctvom domény (vasweb.sk). Prevádzkovanie webu na doméne má vyššiu cenu ako jeho prevádzka na subdoméne. Rozdielnosť cien je zahrnutá v cenníku.

Platba prebieha bezhotovostným prevodom na základe fakturácie. Pred začatím prác sa platí záloha vo výške polročnej prevádzky webu. Po odovzdaní webu sa rozhodnete, či máte záujem o mesačnú alebo ročnú platbu. V prípade zvolenia ročnej platby doplatíte po odovzdaní webu druhý polrok prevádzky. Ak si naopak zvolíte mesačnú platbu, prvých 6 mesiacov neplatíte nič a následne prejdete na mesačnú úhradu.

Čo o mne hovoria

Že som spoľahlivý a zodpovedný.

Že vidieť, že ma práca baví.

Že ku klientom mám VIP prístup.

Že dodržiavam termíny.

Som nadmieru spokojný s prípravou a aplikáciou webovej stránky presne podľa mojich požiadaviek. Každý jeden detail, ktorý som chcel, sa zapracoval nad moje očakávania. Môžem len odporúčať 10/10.“

Radovan Hýbl

Richard Kmeť

fitness tréner FitUp

„Pán Radovan Hýbl. Veľmi dobrá a plnohodnotná spolupráca, ochota pomôcť, poradiť, v každom smere ohľadom web stránky a spracovania informácií – ako i spracovanie fotografii. Veľká spokojnosť a odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť pri tvorbe s webom.

Alena Tokarčíková

Alena Tokarčíková

predsedníčka OZ Orchidea Nádeje

Chcela by som sa podeliť o svoje nadšenie pre Radovana Hýbla, ktorý vytvoril novú webovú stránku pre moje jogové štúdio MonFit. Radovan je skutočný expert v oblasti grafiky, webdizajnu a nastavenia marketingovej stratégie. Od základov prerobil môj starý web po grafickej, vizuálnej a funkčnej stránke vrátane implementácie analytiky a vypracovania SEO stratégie. Jeho technické zručnosti boli úžasné. Bol schopný nájsť riešenia pre moje požiadavky a odporučiť mi najlepšie možnosti k dosiahnutiu môjho cieľa. Jeho práca bola precízna, efektívna a výsledok bol nad očakávania. Webová stránka, ktorú pre mňa vytvoril je skvelá. Je prehľadná, moderná a intuitívna. Umožňuje návštevníkom rýchlo a jednoducho sa zorientovať v mojej ponuke služieb. Celkovo by som Radovana vrelo odporučila každému kto potrebuje vytvoriť webovú stránku, rieši redizajn stránky alebo nastavenie SEO stratégie. Bol úžasným partnerom počas celého procesu našej spolupráce. Jeho trpezlivosť, ochota, časová flexibilita aj schopnosť počúvať a komunikovať bola neoceniteľná. Je nielen odborník, ktorý sa vyzná ale aj veľmi príjemný človek, ktorému naozaj záleží na spokojnosti klienta. Ďakujem, Radovan.

Monika Valachová

Monika (Turek) Valachová

majiteľka štúdia Monfit

FAQ

Ako budeme spolu komunikovať?

Prispôsobím sa vaším preferenciám. Môžeme komunikovať e-mailom, telefonicky, prostredníctvom Google Meet alebo osobne (v Bratislave). Ak vám vyhovuje iná forma komunikácie, dajte mi vedieť.

Aký je rozdiel medzi doménou a subdoménou?

Prevádzka webu na doméne znamená, že adresa vášho webu bude napríklad: vasweb.sk. Prevádzka webu na subdoméne znamená, že adresa vášho webu bude napríklad: vasweb.hybl.sk alebo vasweb.infoklub.sk.

Čo s hostingom a doménou?

Ak nemáte vlastný webhosting ani doménu, nevadí. Obe služby máte totiž zabezpečené v cene balíka. U iných spracovateľov to však nie je štandardom.

Budem si web môcť upravovať sám?

Áno. Úpravy webu sú veľmi jednoduché. Zvládnete ich sami aj bez nutnosti programovania. K webu zároveň dostanete aj kompletné zaškolenie (60 min.) a k dispozícii budete mať aj odkazy na tutoriály, ktorými môžete k webu doplniť aj množstvo ďalších funkcií.

Sú konzultácie platené?

Nie. Pred objednaním služby môžete so mnou čokoľvek nezáväzne a bezplatne konzultovať. V prípade, že sa už dohodneme na dodaní konkrétneho balíka, sú konzultácie poskytované bezplatne v jeho cene. Spoplatňovanie sa vzťahuje len na prípadné konzultácie, po odovzdaní služby.

Poskytujete záruku spokojnosti?

Áno, v primeranom rozsahu. Ak sa vám niečo nebude páčiť, máte počas spracovania webu priestor na priebežné vyjadrovanie svojich pripomienok. Vďaka spätnej väzbe vám budem môcť dodať ten najlepší možný výstup. Ak by sa mi to predsa len nepodarilo(o čom pochybujem), vrátim vám finančné prostriedky (s výnimkou objednaných služieb tretích strán).

Ako prebieha platba?

Platba prebieha bezhotovostným prevodom na základe fakturácie. Pred začatím prác sa platí záloha vo výške polročnej prevádzky webu. Po odovzdaní webu sa rozhodnete, či máte záujem o mesačnú alebo ročnú platbu. V prípade zvolenia ročnej platby doplatíte po odovzdaní webu druhý polrok prevádzky. Ak si naopak zvolíte mesačnú platbu, prvých 6 mesiacov neplatíte nič a následne prejdete na mesačnú úhradu.

Koľko spracovanie webu trvá?

Väčšinu komplexnejších prác na mieru odovzdávam do 1 mesiaca, všetko však závisí od rozsahu a náročnosti vybranej služby, úrovne komunikácie, spulupráce objednávateľa, ale aj množstva ďalších faktorov. Služba SEO web sa pripravuje spravidla do 2 mesiacov. Chcem, aby vaše podnikanie prosperovalo, a preto termíny neberiem na ľahkú váhu.

Nezáväzná objednávka

Objednajte si spracovanie webu odo mňa. Je to nezáväzné. Ak ešte nie ste rozhodnutí, čo presne chcete alebo neviete, ktorý balík je pre vás vhodný, nevadí. Neváhajte ma kontaktovať, všetko vám zodpoviem.

Jarabinková 6B, Bratislava

Odoslať objednávku


  Zvažujem záujem o:

  Ochrana súkromia

  Ako to prebieha?

  01

  Kontakt

  Kontaktujte ma

  02

  Záloha

  Uhradíte zálohu

  03

  Web

  Spracujem vám web

  04

  Fakturácia

  Doručím vám faktúru