Content stratégia

Content & SEO.

Ako vám pomôže správny Content?

zvyšuje neplatenú návštevnosť

zvyšuje pozíciu na Google

súperí s vašou konkurenciou

zvyšuje atraktivitu vašej značky

Hodnotenie 5 hviezdičiek

Google zákaznícke hodnotenie

Content & SEO

Doručovateľ bezplatnej návštevnosti.

„Pozornosť je nová ropa“ (Attention is the new oil), tento výrok Alexa Hormoziho jasne definuje súčasnú situáciu v podnikaní. Ak chcete byť úspešní, dnes už neexistuje iná možnosť, než byť viditeľný a budovať si spriaznenú komunitu.

Na to aby ste naplnili svoje predajné ciele, máte k dispozícii v podstate len dve možnosti. Buď investujete prostriedky do reklamy alebo do obsahu (contentu). Reklama je neskutočne mocný nástroj, avšak nie je lacná a akonáhle ju vypnete, vypnete tak aj prílev zákazníkov. Na druhej strane investícia do obsahovej tvorby, ktorá je podložená SEO stratégiou vám bude prinášať výsledky dlhodobo.

Otázkou teda nie je, či investovať do contentu, ale koľko a za akých podmienok. Väčšina agentúr vám bude ponúkať predražené dlhodobé zmluvy s viacmesačnou výpovednou lehotou. Obsah vám pravdepodobne budú tvoriť junior špecialisti, ktorým ešte horí špak na stanici a pozajtra už budú pracovať niekde úplne inde. Výsledok tak nemusí mať ideálny pomer cena/výkon.

Ak chcete dostať za svoje peniaze viac, obráťte sa s dôverou na mňa. Nebudeme strácať čas právnymi kľučkami, ani viazanosťou. Rozbehneme vašu content stratégiu a vy sa slobodne rozhodnete v ktorej stanici môjho rýchlovlaku vystúpite. A nebojte sa. Ak je váš projekt väčší, nebudem na ňom pracovať sám. Mám vo svojom tíme preverených skúsených kolegov, ktorý svoje pracovné výstupy odovzdávajú za primerané ceny.

Neplaťte za prenájom

Reklama je nástroj, ktorý vám nepatrí. Jej prevádzkovateľ vás môže kedykoľvek bezdôvodne poslať na ulicu. Keď prestanete platiť, skončíte tam s istotou hneď. Nechajte si radšej vytvoriť niečo, čo budete sami vlastniť a získajte plnú kontrolu nad vašim podnikaním. Vyhnete sa tak neočakávaným prekvapeniam a získate konzistentné výsledky.

Dlhodobo vám získava zákazníkov.

Vďaka správnej content stratégii a zaujímavo spracovaným obsahovým formátom budete atraktívni pre vašich zákazníkov. Vaša návštevnosť bude rapídne rásť.

obsahova strategia

Google content miluje.

Content stratégia úzko súvisí so správnym nastavením SEO. Vďaka tomu vás budú vyhľadávače zobrazovať na lepších pozíciách v SERP-e. Tak vám pribudne organická návštevnosť.

SEO - optimalizácia webu pre vyhľadávače

Drží krok s vašou konkurenciou.

Vďaka monitoringu a nasadenej analytike dokáže správne zvolená content stratégia úspešne súťažiť s vašou konkurenciou.

analytický SEO report

Zvyšuje atraktivitu vašej značky.

Dobrá obsahová stratégia berie do úvahy segmentáciu a sústredí sa na vašu cieľovú skupinu.

segmentácia

Nezruinuje vás.

Content stratégia sa prispôsobí vášmu rozpočtu. Existujú riešenia pre veľkých aj malých hráčov. Ak hľadáte veľa muziky za málo peňazí, ste tu dobre. Žiadne právne kľučky, ani zákerné viazanosti vám nehrozia.

rozpočet na správu obsahu

Prípadové štúdie

richard kmeť - fitnesstréner
Lietava - branding - ikona

Cenník

Social

od 293

mesačne

Budovanie komunity

Služba zahŕňa

Vytvorenie redakčného kalendára
Copywriting postov
Grafika postov
Publikovanie postov
Reporting
hviezda
Rozsah 5 postov - 293€/mes.
hviezda
Rozsah 10 postov - 457€/mes.
hviezda
Rozsah 20 postov - 685€/mes.
Rozsah 20 postov - 1327€/mes.

vrátane komplexnej správy siete

Stratégia

od 497€

mesačne

Organické získavanie zákazníkov

Služba zahŕňa

SEO audit
Analýza kľúčových slov
Content stratégia
Tvorba obsahu
Analytika
Reporting
Cena začína na 497€/mes.

Kalkuluje sa v závislosti od rozsahu a obsahových formátov

Linkbuilding

cena

podľa rozsahu

Zvyšovanie autority webu

Služba zahŕňa

Linkbuilding plán
Tvorba backlinkov
PR články
Spolupráca s médiami
Monitoring
Reporting
Cena sa kalkuluje

v závislosti od rozsahu a autority odkazového portfólia

Čo o mne hovoria

Že som spoľahlivý a zodpovedný.

Že vidieť, že ma práca baví.

Že ku klientom mám VIP prístup.

Že dodržiavam termíny.

Som nadmieru spokojný s prípravou a aplikáciou webovej stránky presne podľa mojich požiadaviek. Každý jeden detail, ktorý som chcel, sa zapracoval nad moje očakávania. Môžem len odporúčať 10/10.“

Radovan Hýbl

Richard Kmeť

fitness tréner FitUp

„Pán Radovan Hýbl. Veľmi dobrá a plnohodnotná spolupráca, ochota pomôcť, poradiť, v každom smere ohľadom web stránky a spracovania informácií – ako i spracovanie fotografii. Veľká spokojnosť a odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť pri tvorbe s webom.

Alena Tokarčíková

Alena Tokarčíková

predsedníčka OZ Orchidea Nádeje

Chcela by som sa podeliť o svoje nadšenie pre Radovana Hýbla, ktorý vytvoril novú webovú stránku pre moje jogové štúdio MonFit. Radovan je skutočný expert v oblasti grafiky, webdizajnu a nastavenia marketingovej stratégie. Od základov prerobil môj starý web po grafickej, vizuálnej a funkčnej stránke vrátane implementácie analytiky a vypracovania SEO stratégie. Jeho technické zručnosti boli úžasné. Bol schopný nájsť riešenia pre moje požiadavky a odporučiť mi najlepšie možnosti k dosiahnutiu môjho cieľa. Jeho práca bola precízna, efektívna a výsledok bol nad očakávania. Webová stránka, ktorú pre mňa vytvoril je skvelá. Je prehľadná, moderná a intuitívna. Umožňuje návštevníkom rýchlo a jednoducho sa zorientovať v mojej ponuke služieb. Celkovo by som Radovana vrelo odporučila každému kto potrebuje vytvoriť webovú stránku, rieši redizajn stránky alebo nastavenie SEO stratégie. Bol úžasným partnerom počas celého procesu našej spolupráce. Jeho trpezlivosť, ochota, časová flexibilita aj schopnosť počúvať a komunikovať bola neoceniteľná. Je nielen odborník, ktorý sa vyzná ale aj veľmi príjemný človek, ktorému naozaj záleží na spokojnosti klienta. Ďakujem, Radovan.

Monika Valachová

Monika (Turek) Valachová

majiteľka štúdia Monfit

FAQ

Ako budeme spolu komunikovať?

Prispôsobím sa vaším preferenciám. Môžeme komunikovať e-mailom, telefonicky, prostredníctvom Google Meet alebo osobne (v Bratislave). Ak vám vyhovuje iná forma komunikácie, dajte mi vedieť.

Ako je to s cenou?

Niektoré položky sú nacenené priamo v cenníku. Iné bohužiaľ nie je možné naceniť bez znalosti rozsahu činností. Neváhajte ma kontaktovať s vašou požiadavkou a nezáväzne sa porozprávame o vašom projekte. Následne vám doručím nacenenie vrátane možných alternatív. Konečný výber bude len na vás.

Sú konzultácie platené?

Nie. Pred objednaním služby môžete so mnou čokoľvek nezáväzne a bezplatne konzultovať. V prípade, že sa už dohodneme na dodaní konkrétneho balíka, sú konzultácie poskytované bezplatne v jeho cene. Spoplatňovanie sa vzťahuje len na prípadné konzultácie, po odovzdaní služby.

Poskytujete záruku spokojnosti?

Áno, v primeranom rozsahu. V priebehu prípravy obsahu a dohadovania spoluprác máte priestor na priebežné vyjadrovanie svojich pripomienok. Vďaka spätnej väzbe vám budem môcť dodať ten najlepší možný výstup. Ak by sa mi to predsa len nepodarilo(o čom pochybujem), vrátim vám finančné prostriedky (s výnimkou objednaných služieb tretích strán).

Ako prebieha platba?

Platba prebieha bezhotovostným prevodom na základe fakturácie. Platba za služby sa realizuje vopred.

Nezáväzná objednávka

Objednajte si content odo mňa. Je to nezáväzné. Ak ešte nie ste rozhodnutí, čo presne chcete alebo neviete, ktorý balík je pre vás vhodný, nevadí. Neváhajte ma kontaktovať, všetko vám zodpoviem.

Jarabinková 6B, Bratislava

Odoslať objednávku


  Zvažujem záujem o:

  Ochrana súkromia

  Ako to prebieha?

  01

  Kontakt

  Kontaktujte ma

  02

  Kalkulácia

  Nacením rozsah prác

  03

  Fakturácia

  Doručím vám faktúru

  04

  Content

  Poskytnem vám službu